Індивідуальні консультації
годинна консультація про якісне залучення людей до вашого проєкту
Отримати консультацію
Прізвище та Імя
ваш E-mail
Ваш телефон
Наші консультації це
Свіжий погляд на вашу діяльність зі сторони
Спільний пошук рішень
Практичні інструменти
Визначення прихованих проблем
Відгуки
Ця година консультації, якщо би вона сталася зі мною, 4 роки тому зекономила б мені не один місяць важкої праці і розчарувань. Зрозумів, що залучення волонтерів це безперервний процес і має супроводжуватися певною послідовністю дій менеджера, щоб всі учасники процесу отримували задоволення, а співпраця була довготривалою. Всі волонтери різні і йдуть у волонтерство з різними потребами, якщо ігнорувати їхні потреби, то швидко йдуть. Наші волонтери з різних сфер життя, а ми формуємо меседжі для залучення орієнтуючись на дуже вузьке коло людей - треба розширювати. Волонтери на початку потребують дуже якісного онбордінгу - чим він якісніший, дружніший і зрозуміліший, тим довше може затриматися з вами волонтер. Волонтер має знати куди він може вирости у вашій організації - особистісний ріст може бути однією з головних потреб, які намагаються задовільнити люди за допомогою волонтерства.
Сергій Никоноров
CodeClub Івано-Франківськ
Консультація від Makitra, у першу чергу, дозволила подивитися на себе й роботу з волонтерами трохи "збоку", вийти зі своєї "коробки", яка заважє рефлексувати досвід та правильно визначати проблеми. За її результатами ми з командою Центру громадянських свобод вже провели робочу зустріч щодо необхідних кроків для перезавантаження нашої системи залучення та роботи з волонтерською спільнотою. Ми краще почали бачити наші слабкі сторони, а також вималювався план, як їх можна підсилити. Й найважливіше: з чого починати!
Любов Галан
координаторка проектів, Центр Громадянських Свобод
Консультація додала мені впевненості і натхнення на подальшу діяльність. Я змогла побачити себе і організацію "зі сторони". Мені допомогли виявити певні помилки та порадили, як боротися з викликами. Я відчула шалений заряд мотивації та підтримки.
Катя Киянка
Голова організації Via ad Futurum
Консультація, на яку я мала можливість потрапити, дала мені хороший поштовх для залучення більшої кількості волонтерів.
Інформація яку я отримала, це не просто теоретичні знання, а дійсно практичний досвід, що працює! Мені це дуже допомогло, для побудови стратегії залучення. Проаналізувавши сильні і слабкі сторони в своїй роботі з волонтерами, під час бесіди, зрозуміла, на що варто опиратися, не тільки для пошуку волонтерів, а й для тривалої співпраці з ними
Катя Остапчук
Дякую за консультацію! Це дуже корисно, коли маєш можливість проговорити те, що зроблено, і те, що хотілося б зробити, задати питання та отримати погляд "зі сторони". Це структурує та дає можливість побачити нові шляхи та інструменти, зони росту для себе особисто та для спільноти. Після розмови з'явилися нові ідеї та розуміння перших кроків щодо основного питання.
Марина Лазаренко
Координаторка волонтерів,, DocuDays
Консультація склала в голові чітку картинку як рухатись вперед у залученні нових волонтерів. Також, що не менш важливо, дало теоретичне підгрунття по роботі з командою. Адже до цього ми робили все інтуїтивно, а зараз занурюємось в теорію і переносимо її на практику.
Також на період літа ми вирішили зосередитись на діях в середині організації, щоб дати кожному час та можливість зрости, і зайняти своє місце в команді, як він/вона це відчуває
Ксенія Ренчковська
міжнародний молодіжний рух «School Recycling World»
Отримати консультацію
Прізвище та Імя
ваш E-mail
Ваш телефон
Всі матеріали цієї сторінки є інтелектуальною власністю
Інціативи з розвитку якісного залучення "Makitra"
Made on
Tilda